Jaki projektor DLP

Jaki projektor DLP

Jak oceniacie projektory DLP? Czy sprawdzają się u was na co dzień? Warto zainwestować? Proszę o wskazówki.

audi80

Posty: 4

 
Przy zakupie projektora warto ocenić przede wszystkim poziom hałasu urządzenia, przekątną wyświetlanego obrazu, żywotność, jasność, kontrast, rozdzielczość. Starsze modele projektorów strasznie hałasują i uniemożliwiają wręcz normalne oglądanie filmów, więc uważaj na ten punkt koniecznie.

Nikusinski23

Posty: 14

 
Stawiaj na wysoką rozdzielczość w projektorach, bo wtedy masz świetne odwzorowanie szczegółów.

TomekK

Posty: 6

 
Pamiętaj, że w nowoczesnych projektorach masz do czynienia z ciekawymi filtrami. To właśnie poprzez filtry możesz wyeliminować, np. braki w wyświetlaniu czerni podczas użytkowania projektorów LED.

Iwona3

Posty: 3

 
Niezła jest seria projektorów LED od marki MaxLed. Przede wszystkim urządzenie cicho pracuje. Miałem wcześniej dwa projektory, z którymi po prostu nie mogłem wytrzymać ze względu na hałas. Kontrast 2000:1, mnóstwo wejść, moduł Wi-Fi, Full HD. Na projektorze uzyskasz spory obraz. Jakość i żywotność niezła. Moim zdaniem projektory od nich sprawdzą się najlepiej u aktywnych rodzin. Oglądanie obrazu na projektorze w ogóle mnie nie męczy. Jestem bardziej zrelaksowany, a to jednak ma duże znaczenie.

damian

Posty: 10

 
Moim zdaniem różnice pomiędzy technologiami wyświetlania w projektorach zaczyna się zacierać. Grunt to nie wybierać najtańszych bubli :)

23_olimp

Posty: 5

 
Nie ustawiaj tylko projektorów LED w zbyt dużej odległości, bo po prostu otrzymasz obraz z nieciekawie wyglądającymi pikselami. Trzeba uważać na odległości ustawienia projektora od ekranu, bo to często wartość kluczowa.

Dzidzia

Posty: 24

 
Najlepiej ogląda mi się filmy na projektorze LCD. Nasycenie kolorów jest niesamowite, nawet w tańszych modelach. Nie zalecam jednak ustawiania projektora na maksymalnej jasności, bo to może pogorszyć wartość oglądania.

johncena67

Posty: 8

 
LED jest na pewno słabsze od DLP, ale i tańsze, więc warto kupić projektor pod konkretne oczekiwania. Projektorów DLP praktycznie się nie serwisuje. Nigdy nie miałem z nimi problemów technicznych.

TomekK

Posty: 9

 
Do prezentacji biznesowych najlepiej nada się rzutnik DLP. Przy niezbyt wysokich kontrastach DLP sprawdza się rewelacyjnie.

wiesław11

Posty: 8