siatki ogrodzeniowe ocynkowane

siatki ogrodzeniowe ocynkowane

Cześć. Szukam niedrogich siatek ogrodzeniowych ocynkowanych. Znacie jakieś sprawdzone oferty sklepów internetowych z takim asortymentem?

andrew66

Posty: 1

 
Wysokość siatki, grubość drutu i wielkość oczek warto dostosować do konkretnej posesji i funkcji, którą ma spełniać ogrodzenie. Siatka leśna dobrze ochroni przed zwierzętami (sprawdzi się do ogrodzenia sadu, działki). Dużo estetyczniej będzie prezentować się jednak siatka zgrzewana, która ma oczka w różnych kształtach i dostępna jest w wielu kolorach.

propek1

Posty: 9

 
Do ogrodzenie działki wybraliśmy siatkę (wysokość 1,6 m), jest trwała, a cena naprawdę zaskakuje w porównaniu do ogrodzeń metalowych czy betonowych.

atek562

Posty: 7

 
Do ogrodzenia posesji prywatnej lub firmowej dobrze sprawdzą się siatki zgrzewane, bo są o wiele bardziej estetyczne niż tańsze siatki typu ślimakowego. Można dobierać różne kształty oczek, wysokości. Drut jest malowany proszkowo na różne kolory, dzięki czemu ogrodzenie nie prezentuje się jako takie „tymczasowe rozwiązanie”.

gregcie@

Posty: 11

 
Niedawno poszukiwaliśmy niedrogiego materiału do ogrodzenia dość dużej działki wokół firmy. Jakiś kolega męża polecił ofertę Siatkopol (www.siatkopol-sklep.pl), gdzie kupował siatkę leśną i okazało się, że mają bardzo duży wybór siatek ogrodzeniowych różnego typu. Ceny też są konkurencyjne. Sprawdź sobie, na pewno dobierzesz coś dla siebie.

zinger545

Posty: 6

 
Wiele zależy, co tak naprawdę chcesz ogrodzić. Siatki leśne dobrze sprawdzą się jako ogrodzenie tymczasowe, zabezpieczenie sadu czy ogrodu. Niestety nie prezentują się zbyt elegancko, dlatego mało, kto wybiera taki system do ogrodzenia całej posesji.

Black_Riot

Posty: 2

 
Właśnie budujemy dom kilkanaście kilometrów od miejsca, w którym aktualnie mieszkamy. Mieliśmy problem z przechowywaniem materiałów i narzędzi, bo działka była nieogrodzona. Pan z ekipy budowlanej polecił niedrogą siatkę leśną, która doskonale się sprawdza jako ogrodzenie tymczasowe (ma wysokość 1,60 m).

Januszek

Posty: 6

 
Wydaje mi się, że siatki dobrze sprawdzą się jako ogrodzenia tymczasowe. Do ogrodzenia domu lepiej wybrać stylowe ogrodzenie kute, fajnie prezentują się także tzw. gabiony.

Black_Riot

Posty: 10

 
Najtańsze są siatki leśne. Mają one duże oczka, są dość wysokie (od 1 do 2 m), najczęściej mają kolor zielony (czasami można kupić także siatki srebrne – ocynkowane). Często można je zobaczyć przy autostradach. Dobrze sprawdzą się w rolnictwie, do ogrodzenia posesji lepiej jednak wybrać siatki ogrodzeniowe zgrzewane (z oczkami o różnych kształtach).

marq

Posty: 16

 
Lepiej zrezygnować z tańszych siatek wykonanych z materiałów sztucznych. Ocynkowany czy powlekany drut jest o wiele trwalszy.

MacieqLeo

Posty: 11