Azja indywidualne wakacje, gdzie znajdę ?

Azja indywidualne wakacje, gdzie znajdę ?

Znacie może jakieś biuro, które zapewnia tzw. wycieczki do Azji indywidualnie skrojone? Dużo mówi się teraz o takich ofertach :)

Lechu_351

Posty: 1

 
Odwiedziliśmy Tajlandię na własną rękę i nie mieliśmy żadnych przykrych przygód. Trochę doświadczenia w tego typu podróżach mamy. Jak pierwszy raz to możesz wybrać biuro, które ma jakąś elastyczną ofertę i wówczas zawsze wychodzi taniej, bo sobie ją sama układasz wedle swojego budżetu.

cough76

Posty: 17

 
Oj tak Phuket to idealne miejsce do odpoczynku, choć ostatnio zrobiło się tu niezwykle gwarno :D To egzotyczna wyspa, na którą wielokrotnie wracamy z rodziną. Dzieciom się podoba, a indywidualnie mniej kosztuje.

kliwn45

Posty: 5

 
Sprawdźcie sobie oferty agencji turystycznych. Osobiście obawiałbym się z rodziną tak na własną rękę. Uważam, iż bezpieczniej jest zdecydować się na egzotyczne wakacje z biurem. My też podjęliśmy taką decyzję co do Tajlandii.

bruklin187

Posty: 2

 
To która z agencji ma taką elastyczną ofertę, bowiem osobiście z wieloma kwestiami też bym sobie poradziła na miejscu. Gorzej tylko z safari w Azji, bowiem wybieram się szczególnie na wakacje właśnie w celu nurkowania :)

GGregbard

Posty: 26

 
U nas też w planach podwodne wakacje i jakość nie możemy zdecydować się na region. Podobno Tajlandia jest świetnym miejscem, ale to trochę daleko i tanio nie będzie :( Mamy kilka możliwości do wyboru.

OliToli56

Posty: 6

 
O Phuket nie zapomnijcie, bo tam po prostu trzeba być :) Nam ta wyspa egzotyczna choć dość znana najbardziej utkwiła w pamięci. Oczywiście przede wszystkim z powodu krajobrazu, lecz też gościnności :)

Annnna1

Posty: 3

 
Nam zależy na czymś faktycznie bezpiecznym. Teraz tyle różnych historii się słyszy, że człowiek myśli o najgorszym. Mam nadzieję, że wakacje się udadzą, bo w planach od dawna była Tajlandia i Birma. To wycieczki, które nasza rodzinka koniecznie musi zaliczyć. W przeciwnym wypadku spać spokojnie nie będziemy mogli :D

Black_Riot

Posty: 5

 
Jak szukacie porządnej ceny podwodnych wakacji to polecam Tajlandię, a dokładnie tę agencję turystyczną http://thailand-trips.pl. Super miejsca organizują na nurkowanie. Możesz płynąć razem z rodzinką, choć ona nie nurkuje. Mają wspaniałą przygodę. Naprawdę polecam. Zakwaterowanie też od nich, bowiem nie chcieliśmy się motać sami.

TomekK

Posty: 18

 
Z biurem nigdy w życiu. Już mieliśmy raz okazje jechać i okazało się fatalnie, a miało być oczywiście pięknie. Jak Azja to tylko indywidualne wakacje, które samemu sobie planujemy. Osobom, które pierwszy raz się tam wybierają polecam pomoc agencji turystycznych, które mają elastyczną ofertę.

Dzidzia

Posty: 2