Płytki betonowe

Płytki betonowe

Cześć, jakie macie ciekawe sposoby na aranżację łazienki, jakie płytki rekomendujecie i sklepy z tej branży dla osoby całkowicie początkującej w temacie?

tigra32

Posty: 3

 
Z Włoch posiadam płytki podłogowe iiglazura24.pl/pl/p/Marazzi-Treverkway-Betulla-30X120-/536 . Opłacało się zainwestować, bo materiał jest wytrzymały, pięknie wygląda i nie sprawił żadnych problemów montażowych. Ta płytka to nowość z Włoch. Producent Marazzi. Warto się zainteresować, bo dość niespotykane wykończenie.

345_14

Posty: 11

 
Jak dla mnie to beżowe, białe, neutralne kolorystycznie płytki są super. Mniej zabrudzeń na nich widać, a poza tym wnętrze możesz wyeksponować kolorystycznie innymi akcesoriami czy meblami łazienkowymi.

Misio

Posty: 8

 
Mozaika jest według mnie do łazienki mocno uniwersalna. Możesz sobie obłożyć ściany, podłogi, inne elementy. Warto również pod płytki od razu dobrać meble łazienkowe w jednym miejscu, żeby nie stracić na potencjale aranżacyjnym.

cough76

Posty: 17

 
Sprawdź obowiązkowo wskaźnik antypoślizgowości w płytkach łazienkowych. Od R9 minimum zamawiaj.

namok

Posty: 4

 
Nie zapomnij o elementach wykończeniowych pod płytki. To jednak zwiększy koszt inwestycji. Trzeba bowiem zaopatrzyć się w listwy dekoracyjne i inne dodatki.

Zob4567

Posty: 24

 
Jeżeli układasz płytki w łazience pionowo to wizualnie masz łazienkę większą. Poziomy układ natomiast wizualnie poszerza pomieszczenie. Warto się zastanowić nad stylem układania, bo naprawdę wiele zmienia.

adamczykkk00

Posty: 18