wirtualne biuro, warto ?

wirtualne biuro, warto ?

Witam wszystkich tutaj :) Mam pytanie, co sądzicie o wirtualnym biurze. Macie jakieś dobre namiary? Co się opłaca?

olikt56

Posty: 1

 
Wolałabym nie robić sobie konkurencji ;) zatem powiem tylko tyle, iż wirtualne biuro w Warszawie Śródmieściu jest opcją niezwykle korzystną. Od samego początku moja firma była dobrze postrzegana. Jak widać prestiżowy adres ma jednakże ogromne znaczenie, choć akurat w tej kwestii mało osób zdaje sobie z tego sprawę.

tigra32

Posty: 3

 
Jak czytam, to sam mam chęć podjąć taką decyzję. Nie mogę się zmobilizować do tych wszystkich formalności, a tutaj miałby pomoc ze strony takiego biura wirtualnego.

zimosik6

Posty: 2

 
Dla mnie pomocne okazało się biuro wirtualne City Office Twarda 18. Mają też sale konferencyjne do organizowania spotkań. Naprawdę polecam, bo niedrogo.

Asi_000

Posty: 3

 
Nic nie zaszkodzi spróbować, bowiem umową z takim wirtualnym biurem nie związujesz się na wielki, a chyba pożądane byłoby zacząć od takiego prestiżu. Tak uważam.

Dziadek

Posty: 17

 
Polecam przejrzeć oferty każdego wirtualnego biura w Warszawie w Śródmieściu i porównać ich pakiety. Różnią się, bo sama kiedyś korzystałam i szukałam dość wszechstronnej oferty zwłaszcza a ramach tych wszystkich usług outsourcingowych, jak księgowość, poczta i te sprawy. Cenniki też warto porównać, bo są różnice i to spore.

xtigerx

Posty: 5