Dotacje unijne budowa, gdzie warto ?

Dotacje unijne budowa, gdzie warto ?

Mam pytanie odnośnie dotacji na budowę hal. Może znacie jakąś rzetelną firmą od pozyskiwania? Jak coś, czekam.

dermuster

Posty: 3

 
Też miałem podobny problem odnośnie dotacji unijnych na budowę. Natomiast skorzystałem za namową znajomego z ich usług http://eskel.pl. To kapitalna firma, która kompleksowo pomaga w pozyskiwaniu funduszy z UE. Kadra specjalistów. Polecam.

atek562

Posty: 4

 
Myślałem, że jest nieco prościej. Trochę mi szkoda wydawać pieniędzy na taką pomoc. Wiem, że znajomemu udało się bez problemu, działając samodzielnie. Z tego co się orientowałem dotacje unijne dolnośląskie są jedne z większych, więc może dlatego. To chyba sporo kasy za takie usługi. Ile dokładnie ktoś wie?

matek562

Posty: 4

 
A ja słyszałem, że ciężko jest o dotacje unijne dla budownictwa. Iż podobno na to przeznaczyli niezbyt olbrzymie transze. Myślałem o założeniu firmy budowlanej, lecz mam obawy co do pozyskania funduszy w ten sposób :( Może się mylę. Jak coś wyprowadzajcie mnie z błędu :)

Gosienka54

Posty: 8

 
Bowiem właśnie na dotacjach dla gospodarstw rolnych mi zależy, ale nigdzie nie mogę znaleźć jakiegoś rzetelnego doradztwa. Nieraz wydaje mi się, że wiem o sporo więcej od takich firm, bo przestudiowałem już chyba wszelkie możliwe strony :D

audi80

Posty: 11

 
Za sukces płacisz od 1 do 5% wartości :) Mało wiele? To zależy od przedsięwzięcia. No lecz nie wydajesz z własnej jakby kieszeni. Wcześniej jednakże trzeba liczyć się z innymi kosztami. A tu bywa różnie, więc jak szukasz firm od dotacji unijnych w wielkopolsce to polecam umawiać się na bezpłatne konsultacje i tego wszystkiego dowiadywać z osobna w każdej.

Asia

Posty: 19

 
Myślałem, że jest nieco prościej. Troszkę mi szkoda wydawać pieniędzy na taką pomoc. Wiem, że znajomemu udało się bez problemu, działając samodzielnie. Z tego co się orientowałem dotacje unijne dolnośląskie są jedne z większych, więc może dlatego. To chyba sporo kasy za takie usługi. Ile dokładnie ktoś wie?

Marioleczka

Posty: 12