Dobra restauracja nad morzem

Dobra restauracja nad morzem

Czy możecie mi polecić restaurację w Gdańsku, w której można bez problemu zorganizować ważniejsze spotkanie biznesowe? Zależy mi przede wszystkim na doświadczonej obsłudze i smacznym cateringu.

bruklin187

Posty: 2

 
Najlepszy widok w Gdańsku z restauracji jest zdecydowanie w Panoramie. Wieczorem świetny klimat na randkę. Jak dla mnie chyba najlepszy lokal dla par w Gdańsku. Można posiedzieć dłużej, dość tanio zjeść. Zajadam się u nich pierogami, szczególnie z łososiem. Inne ryby też niezłe w menu. Inaczej być nie może w Gdańsku :) Jeżeli chodzi o alkohole to drinki, bo widać, że ze sztuką barmańską robione, a nie na odwal :) W sumie z restauracji wszędzie blisko. Biurowiec Zieleniak, jeżeli interesuje cię konkretna lokalizacja.

beata77

Posty: 7

 
Teraz moim zdaniem restauracje powinny wrócić do klasyki. Opinie od klientów to jednak cenna rzecz i trzeba się pilnować z obsługą, czy wprowadzaniem nowości.

beata77

Posty: 4

 
W Gdańsku kilka restauracji przeszło „Kuchenne Rewolucje”, więc może warto się tematem zainteresować?

Franusik3

Posty: 5

 
Oglądałam kiedyś odcinek Kuchennych Rewolucji i akurat przedstawiali metamorfozę restauracji Panorama. Lokal z Gdańska, w biurowcu – Zieleniaku. Poszłam z ciekawości i zostałam w sumie do dzisiaj. Menu zmienia się cyklicznie. Trzymają się tego, co dobre, od siebie sporo wnieśli przez ostatnie lata. Ryba mi u nich najlepiej smakuje. Czuć ten klimat Gdańska tam u nich. Jesz i widzisz panoramę Gdańska. Moim zdaniem super pomysł na umieszczenie restauracji w Biurowcu. Coś innego, a i cennik na pewno w okolicach średniej branżowej, a momentami poniżej. Wiele recenzji wystawiłam im również na Trip Advisor. Sporo osób też pozytywnie wypowiada się o nich. Zobacz, jak chcesz dla potwierdzenia :)

wisła1905

Posty: 4

 
Korzystam raz w miesiącu (najczęściej) z sali w www.panoramarestauracja.pl do organizacji zamkniętych konferencji sprzedażowych. Lokal udostępnia salę w klimacie Starówki, co moim zdaniem odbija się na zainteresowaniu gości. 70 zł za godzinę. Lepszej oferty w centrum Gdańska nie widziałem. Na życzenie serwis kawowy, ale robię tak, że wcześniej pytam, kto jest zainteresowany dodatkowym wyżywieniem i wtedy indywidualnie można już ustalić. W restauracji jest widok na panoramę miasta. Wyraźnie podnosi się prestiż wydarzenia.

Anno Domini

Posty: 7

 
Moim zdaniem warto skierować się do lokali, które przeszły „Kuchenne Rewolucje” i utrzymują w dalszym ciągu solidny poziom.

ernest00

Posty: 3

 
Najlepiej korzystać w menu z „dania dnia”, bo najczęściej jest idealnie dopracowane. W praktycznie każdej restauracji takie podejście się sprawdza.

audi80

Posty: 4

 
W branży panuje taka zasada, że dobra restauracja pachnie po prostu jedzeniem. Poza tym od razu zobacz, czy karta nie jest przesadzona. Według moich doświadczeń nadmierny tłok w karcie oznacza najczęściej marną jakość.

Posty: 6

 
Tylko autorska kuchnia moim zdaniem się liczy. Półprodukty w restauracjach i mrożonki stopniowo odchodzą w zapomnienie. Możesz też poprosić, aby obsługa wysłała ci najciekawsze pozycje w menu na maila, np. z krótkim opisem. Kilka razy w ten sposób znalazłem ciekawe lokale. Pozdrawiam.

giena1977a

Posty: 18