Porównywarka OC

Porównywarka OC

Panowie i panie kierowcy – ile trzeba teraz zapłacić tak średnio za OC plus AC? Jak to u was wygląda. Ja mam prawo jazdy od 10 lat, ale przez ostatnie 3 lata w ogóle nie miałem samochodu, nie jeździłem. Teraz dopiero planuję zainwestować w wóz i będzie to autko raczej z salonu.

Sann

Posty: 1

 
Współczuję młodym kierowcom w dzisiejszych czasach, mają takie pieniądze za OC do płacenia że to woła o pomstę do nieba. Ale co zrobisz, jak nic nie zrobisz, trzeba płacić jeśli chce się jeździć samochodem zamiast pociągiem ;P

Pacothelllucia

Posty: 15

 
Dobrym pomysłem jest według mnie szukanie ubezpieczeń przez porównywarki. W jednym miejscu masz dostęp wtedy do kilkudziesięciu firm, nie trzeba tracić czasu na sprawdzanie poszczególnych, pojedynczych. Ostatnio wypełniałem formularz w Rankomacie -rankomat.pl i szybko mi podesłali oferty do wyboru z policzonymi składkami. Myślę że wybrałem optymalnie ale tego człowiek się nie dowie dopóki jakiejś stłuczki nie będzie miał tak naprawdę.

pawel253

Posty: 3

 
Jakbym miał na piechotę sprawdzać wszystkie polisy jakie są na rynku to by mi pewnie miesiąca nie starczyło. Dobrze że są te porównywarki, bo ułatwiają życie. Ostatnią polisę kupowałem przez Rankomat -rankomat.pl. Tutaj zestawiają kilkadziesiąt różnych propozycji, mają aktualne oferty a nie jakieś przedawnione, także jeśli jakaś firma akurat robi jakąś promocję to będą to mieli uwzględnione w zestawieniu.

basia44

Posty: 4

 
Najbardziej się opłaca brać polisę w pakiecie czyli CO plus AC moim zdaniem. Co do różnych ubezpieczycieli to ja szukam przez Rankomat (rankomat.pl). Profesjonalna porównywarka, mają też na stronie dużo porad, które się przydadzą zwłaszcza osobom które jeszcze nigdy samochodu nie ubezpieczały. Jest trochę terminów które trzeba poznać, no i też rzeczy na które szczególną uwagę trzeba by zwrócić w regulaminie z towarzystwem ubezpieczeniowym.

olek54

Posty: 8

 
Dobrze działa porównywarka na rankomat.pl. Już drugi rok tutaj szukałem polisy i sobie chwalę. Opłaca mi się pakiet kupić i połączyć OC z AC, taniej to wychodzi. Ja ogólnie prawko mam już trochę lat, jeżdżę dużo i odpukać – bezkolizyjnie, także mogę liczyć na dość dobre warunki w większości towarzystw ubezpieczeniowych. Jakbym miał co miesiąc dzwona gdzieś to pewnie płaciłbym kilka razy więcej, także opłaca się jeździć z głową.

olbrzym88

Posty: 12

 
Na polisie to w tym roku rzeczywiście zaoszczędziłem. Wcześniej dość dużo płaciłem bo w sumie zdecydowałem się na firmę na szybko, nie za bardzo porównując inne oferty. Teraz już zrobiłem porządny przegląd towarzystw ubezpieczeniowych i wyszło mi to na dobre. Ale co czasu na to poświęciłem to moje. Nikt mi go nie zwróci ;)

xacti

Posty: 21

 
Hej, sam mam problem z wyborem dobrego ubezpieczenia na samochód, ofert jest mnóstwo i mam w ogóle poczucie że ciągle ich przybywa. Rozmawiałem niby z jednym agentem już ale jakoś mnie nie przekonał, dużo mówił ale niekoniecznie w zrozumiały dla mnie sposób.

codePerformance

Posty: 11