Fotograf ślubny sopot, polecicie ?

Fotograf ślubny sopot, polecicie ?

Mam pytanie o usługi fotografii ślubnej w Trójmieście. Szukam kogoś sprawdzonego. Termin przyszły rok :) Czekam na waszą pomoc.

Abaddon616

Posty: 1

 
Też mamy zamiar zamówić taki reportaż, bo to doskonała pamiątka. Jednak na razie też szukamy kogoś konkretnego od zdjęć ślubnych w Gdańsku. Chyba dojeżdżają nieco dalej? Mam taką nadzieję, bo w trójmieście trudno o wolne terminy :( Zwłaszcza na czerwiec i lipiec. Polecacie kogoś może?

Madzia

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o zdjęcia ślubne, to oczywiście na szybko można się bardzo łatwo zawieść. W Gdyni polecam się dosyć wcześnie orientować w terminach. Osobiście polecam to miejsce http://fleetingmoments.pl/fotografia-slubna-trojmiasto-gdansk-gdynia-sopot/. Fotograf z 12 letnim doświadczeniem. Ponadto pełen pasji i ogólnie bardzo miły człowiek. Ma oryginalne pomysły.

labuh

Posty: 5

 
Też robiliśmy zdjęcia ślubne w Trójmieście. Plener taki trochę skakany, ale właśnie taki zaproponował nam fotograf, z czego oczywiście jesteśmy niezmiernie wdzięczni i zadowoleni. To prawda, że morze idealnie nadaje się na tło sesji plenerowej.

beata77

Posty: 4

 
Ciekawe zdjęcia ślubne w Gdyni robią w formie reportażu ślubnego. Świetny pomysł. Najpiękniejsze momenty od przygotowań, ceremonię, po wesele. Znajoma pokazywała :D

dawid123

Posty: 7

 
Oj to widzę, że chyba daleka droga, żeby mieć pewność co do fotografa :) A poważnie mam już kilku na uwadze w Gdyni. Potrzebujemy spotkania, żeby omówić, co chcemy, jak to widzimy. Ale chyba lepiej będzie, jak skrócimy listę do trzech maksymalnie, bo czasu może zabraknąć ;) Wszystkim szukającym życzę powodzenia.

Wielki Duch

Posty: 19

 
Tak znaczące chwile koniecznie należy powierzyć profesjonaliście. Mnie się wydaje, iż im dłużej poszukujemy usług fotografii ślubnej i sprawdzamy oferty, tym lepiej. Można pierwszą z brzegu w Trójmieście, no ale to ryzyko.

Fither

Posty: 4

 
U nas było prędko i na temat. Zamawialiśmy fotografa ślubnego w Gdyni na miesiąc przed. Wszystko udało się, jak powinno :) A sesja plenerowa była za granicą. Na sukces nie ma reguły.

Pendrzeec

Posty: 8

 
Koniecznie trzeba się spotkać osobiście i porozmawiać. Wtedy też można poprosić o pokazanie innych zdjęć ślubnych niż na stronie. W Trójmieście nie ma problemu ze znalezieniem dobrego fotografa. Są i tacy, którzy tu dojeżdżają na życzenie. No ale wtedy trzeba wziąć pod uwagę, że będzie nieco drożej.

namok

Posty: 3

 
Siostra miała na ślubie wspaniałego fotografa. Jeśli chodzi o zdjęcia ślubne to wyszły rewelacyjne :D Pochodzi z Sopotu chyba, więc jak się dowiem to dam znać. Zrobił przepiękny reportaż ślubny.

GGregbard

Posty: 21