Serwis laptopów Sony Vaio, znacie kogoś ?

Serwis laptopów Sony Vaio, znacie kogoś ?

Hej wszystkim :) mam nadzieję, że pomożecie. Szukam sprawdzonego działającego w całym kraju serwisu laptopów Asus. Z góry dzięki wielkie.

krysian6

Posty: 5

 
To faktycznie skuteczny serwis laptopów Asus, lecz nie tylko tą markę serwisują http://komputerytopserwis.pl. Mój laptop pozyskał drugie życie w tym miejscu, polecam, bo to fachowcy.

Wygodniś22

Posty: 24

 
Porządny serwis laptopów Lenovo – marzenie :) Miałem styczność z naprawdę konkretnymi laikami, którzy otworzyli sobie serwis. Straconych nerwów nie wrócę, ale przestrzegam przed niewiadomego pochodzenia serwisami sprzętu komputerowego. Jak już płacić to tylko fachowcom.

TomekK

Posty: 7

 
Nie martw się na zapas. To sprawdzony i naprawdę skuteczny serwis laptopów Dell. Znają się na tej marce od podszewki. Mój miał iść już pod przysłowiowy młotek, a w końcu okazało się, że jeszcze hula i to już cały rok od naprawy. Nie ma się co zastanawiać na zapas. Działaj i bądź dobrej myśli.

mew soncz7777

Posty: 6

 
Koniecznie, jako serwis laptopów HP nie mam im nic do zarzucenia. Wręcz przeciwnie, są fachowcami, którzy potrafią zdziałać każdemu problemowi. To chyba najlepszy serwis z jakiego miałem okazję korzystać.

labuh

Posty: 12

 
Mają sporo pozytywnych opinii i dlatego też skorzystałem z tego serwisu laptopów Samsung. Poza tym nie są drodzy w porównaniu z innym serwisami. No i dają długie gwarancje.

bar33

Posty: 8

 
Wylana herbata na laptop. Byłam kompletnie załamana. Oddałam sprzęt do serwisu laptopów HP i po sprawie. Więcej nerwów niż co warte. Natomiast nie piję już przy laptopie :)

Iwona3

Posty: 7

 
W porządku, skorzystam :) Mam nadzieję, że w końcu znalazłem serwis laptopów HP, który zna się na moim modelu. Już myślałem, żeby oddać sprzęt do skupu i nie mieć więcej problemów, ale się powstrzymałem. Oby się udało. Dzięki i pozdrawiam serdecznie.

kLIMERRRR5

Posty: 18

 
Prawdę mówi :) Niby głupia naprawa gniazd, a można konkretnie spieprzyć robotę. Oddałem lapka i wrócił w jeszcze gorszym stanie. Czytałem opinie o tym serwisie laptopów Sony Vaio i chyba skuszę się na ich pomoc ;)

johncena67

Posty: 9

 
Dzięki temu serwisowi laptopów Lenovo wróciłem do pracy bardzo szybciutko. Co mnie zaskoczyło? Ekspresowe działanie. Nigdy przedtem nie natknąłem się na tak profesjonalną firmę. To miło, że na polskim rynku działają tacy fachowcy i tak im zależy na zaufaniu klientów. Poza tym cennik mają całkiem spoko. Nie to co gdzie indziej.

labuh

Posty: 3