jakiego fryzjera polecacie

jakiego fryzjera polecacie

Hej! Podobno w Luzinie jest salon kosmetyczny, który oferuje kompleksową usługę począwszy od zabiegów kosmetycznych poprzez manicure a na stylizacji włosów kończąc! Podeślijcie namiary!

hania85

Posty: 1

 
Ja też chyba wreszcie muszę się wybrać na jakiś zabieg pielęgnacyjny do profesjonalnej kosmetyczki. A gdyby przy okazji można było skorzystać z usług fryzjerki i manicurzystki to byłoby naprawdę super!

Yuri20

Posty: 10

 
Moja mama chodzi najczęściej do fryzjerki do salonu La Monique. Ostatnio jak się z nią tam wybrałam to zafundowałam sobie manicure i jestem bardzo zadowolona. Z tego co się zorientowałam, to w ofercie salonu są również różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne.

Dziadek

Posty: 6

 
Uważam, że salon, który oferuje zabiegi kosmetyczne, fryzjerskie i manicure to doskonale rozwiązanie oszczędzające tak cenny czas. W ciągu jednego popołudnia wychodzisz z salonu jak po prawdziwej „odnowie biologicznej”!

labuh

Posty: 4

 
Polecam manicure i zabiegi na trądzikową cerę w salonie La Monique. Usługi są wykonywane bardzo profesjonalnie, a efekt jest moim zdaniem naprawdę powalający. Moim zdaniem warto!

Renifer87

Posty: 18

 
Od kiedy trafiłam do salonu La Monique w Luzinie bardzo często go odwiedzam. Robię tam sobie nie tylko regularnie paznokcie, ale również korzystam z usług fryzjerskich i co jakiś czas decyduję się na zabieg kosmetyczny. Jestem zadowolona więc polecam. Ofertę możesz sprawdzić na stronie pod adresem www.la-monique.pl .

donbagino

Posty: 6

 
Nie wiem jak inne klientki, ale ja jestem bardzo zadowolona z usług salonu La Monique. Chodzę tam do fryzjera, kosmetyczki i manicurzystki. Zabiegi są wykonywane profesjonalne a cena za usługę do przyjęcia.

namok

Posty: 6

 
Najczęściej z profesjonalnych usług kosmetycznych korzystam w salonach poza Luzinem. Ostatnio słyszałam, że kobitki chwalą bardzo zabiegi w lokalnym salonie i chyba się pokuszę, żeby tam się wybrać. Może akurat jego oferta przypadnie mi do gustu i będę zadowolona.

Wiśniak45

Posty: 13

 
Przed Sylwestrem wybrałam się do salonu La Monique i wyszłam z niego bardzo zadowolona. Nie tylko zrobiłam tam sobie super fryzurkę, ale zdecydowałam się na profesjonalny manicure a nawet zabieg liftingujący!

ja2210

Posty: 20

 
Coraz częściej słyszę w wśród koleżanek bardzo dobre opnie na temat usług salonu kosmetycznego La Monique w Luzinie. Chwalą nie tylko same zabiegi kosmetyczne, ale również usługi fryzjerki i manicurzystki. Może tam się wybierz.

pawel253

Posty: 10