dobry masażysta Gdańsk- poszukuję !

dobry masażysta Gdańsk- poszukuję !

Cześć. Czy jesteście w stanie polecić kogoś, kto sprawdza się jako fizjoterapeuta w Gdańsku?

Gucio

Posty: 2

 
Trudno mi powiedzieć, który gabinet oferuje najlepszą rehabilitację medyczną w Gdańsku. Zamierzam to dopiero przeanalizować na podstawie Waszych opinii.

johncena67

Posty: 9

 
Moim zdaniem bezdyskusyjnym numerem jeden jako masażysta Gdańsk jest ten gość: https://www.doz.pl/lekarze/l58060-Fizjoterapeuta_Pawel_Michalowicz_masazysta. Bardzo mi pomógł, jak i jednemu z moich znajomych. Przystępne warunki współpracy. Polecam serdecznie, bowiem na pewno nie pożałujecie.

bruklin187

Posty: 4

 
Mam pewność, że działa co najmniej paru dobrych fizjoterapeutów w Gdańsku. Mój znajomy korzysta z usług takowego, a więc w razie zainteresowania służę pomocą w dostaniu namiarów.

Acclaim

Posty: 8

 
Zdziwiłbym się, gdyby dobry masażysta w Gdańsku nie pobierał za swoją pracę konkretnego wynagrodzenia. Dodatkowo wychodzę z założenia, iż “tanie mięso psy jedzą”, a więc za solidnego masażystę warto zapłacić adekwatną sumę :)

Winect56

Posty: 3

 
Porównuję póki co kilka miejsc, które będą skłonne zaproponować mi fizykoterapię w Gdańsku. Z całą pewnością podzielę się swoimi wnioskami.

basia44

Posty: 5

 
Fizjoterapeutów w Gdańsku jest naprawdę mnóstwo. Trzeba jednak umieć oddzielić pseudofachowców od ludzi, którzy naprawdę wkładają w swoją pracę serce, a jednocześnie posiadają ogromną wiedzę oraz umiejętności. Polecam Wam zwrócić na to dużą uwagę :-)

Wacław

Posty: 13

 
Wcale nie dziwi mnie to, że o praktycznie każdym fizjoterapeucie w Gdańsku można przeczytać zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie. Prosto domyślić się, że nie da się sprostać oczekiwaniom absolutnie wszystkich pacjentów. Ważny jest profesjonalizm, wiedza i umiejętności.

Lupusx

Posty: 10

 
Wydaje mi się, że dobry fizjoterapeuta w Gdańsku powinien posiadać własną stronę internetową, na jakiej w szczegółowy i wyczerpujący sposób przedstawia swoją ofertę.

wisła1905

Posty: 13