Poszukuje kogoś od wizualizacji architektonicznych ?

Poszukuje kogoś od wizualizacji architektonicznych ?

Hej. Znacie kogoś godnego polecenia, kto dotrzymuje terminów i wykonuje wizualizacje architektoniczne, jakich jakość nie pozostawia nic do życzenia? Dajcie mi namiary :-)

Elumino56

Posty: 3

 
Zawsze zastanawiałem się nad tym, ile mogą kosztować wizualizacje budynków. Gdy okazało się, iż są one dostępne w przystępnych cenach postanowiłem zamówić taką wizualizację. Muszę przyznać, iż zaskoczyła mnie ona, a właściwie przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania.

AdiXer92

Posty: 24

 
Zlecałem wizualizację budynku sprawdzonej firmie, jaka wywiązała się ze swoich zobowiązań w 100%. Muszę przyznać, że okazała się niezwykle terminowa. Nie wiem, jaki wpływ na to miał fakt, że poprosiłem, aby cała współpraca opierała się na należytej umowie.

Marioleczka

Posty: 6

 
Z doświadczenia wiem, iż co najmniej kilkaset pln powinien przygotować klient, jakiego przedmiot zainteresowania stanowią wizualizacje budynków. Zapłaciłem porównywalną kwotę, aczkolwiek miałem dość wysokie wymagania, a projekt był skomplikowany.

Wygodniś22

Posty: 4

 
Mam wrażenie, że spore grono osób ignoruje kryteria, które powinni wziąć pod uwagę na etapie wyłaniania najlepszego fachowca realizującego wizualizacje architektoniczne. To błąd.

Black_Riot

Posty: 4

 
Do wykonania wizualizacji budynku zatrudniłem tą firmę: http://building-visualization.com i absolutnie nie rozczarowałem się. Jestem wręcz zachwycony profesjonalizmem, którym przedsiębiorstwo wykazało się na etapie naszej współpracy.

labuh

Posty: 3

 
Warto zaznaczyć, iż na ostateczny wygląd wizualizacji architektonicznej wpływ mają klienci, którzy powinni podać możliwie najwięcej danych. Chodzi między innymi o rzuty elewacji, parteru i piętra, określenie koloru elewacji, a także zastosowanych materiałów.

dzikidziki

Posty: 4