Sklep ze sterydami

Sklep ze sterydami

Hej, jestem trenerem personalnym kulturystów i obecnie moi klienci coraz częściej interesują się zakupem sterydów anabolicznych. Zastanawiam się nad zaopatrywaniem klientów w sterydy, ale nie mam pojęcia, gdzie można je kupić w rozsądnych, najlepiej hurtowych stawkach. Interesuje mnie zdecydowanie długoterminowa współpraca.

Lupusx

Posty: 2

 
Niestety tylko użytkowanie sterydów nic ci nie da, bez właściwego podejścia do żywienia i do treningu. Trzeba ćwiczyć, żeby nie zmarnować wyników. No i obowiązkowo przyjmowanie preparatów z głową, żeby nie zaburzyć gospodarki hormonalnej.

Nacisk45

Posty: 29

 
Niestety jest wiele mitów dotyczących sterydów. Grunt to brać maksymalnie czysty preparat i dawkować go w normalny sposób, bez przesadzania.

lunatyx

Posty: 24

 
Przy używaniu sterydów anabolicznych warto się zaopatrzyć w preparaty regulujące poziom estrogenu. To chyba jeden z największych problemów występujących przy użytkowaniu sterydów.

Hoteowo24h

Posty: 17

 
Zawsze miałem zaniżony poziom testosteronu. Miałem nawet problemy z potencją. Problem rozwiązałem przez sklep kupiesterydy.com/a>. Wziąłem od nich na początku efedrynę (czysta, maksymalna jakość). Zredukowałem wagę niesamowicie, o ok. 20 kg na jednym cyklu. Wynik pozytywny do tej pory się utrzymuje. Musisz jednak dobrze dawkę dopasować, żeby głowa nie bolała. Niesamowita moc na treningu się pojawia. Wiem, że medycyna chińska od dawna uznaje efedrynę w leczeniu wielu schorzeń. Możesz sobie trochę poczytać. W każdym razie sklep, który wskazałem ma anonimowe płatności. Właściwie bez ryzyka współpraca, oczywiście na własne potrzeby. Ogromna lista sprawdzonych sterydów od najważniejszych producentów światowych. Pogadaj z nimi po prostu, bo znają się na rzeczy.

bartek33

Posty: 13

 
Jeżeli poprosisz to dobry trener personalny powinien ci rozpisać cykl na sterydy. Każdy turysta jest na „koksie” i nie ma, co do tego wątpliwości. Jeżeli racjonalnie używasz to skutki uboczne praktycznie się nie pojawiają. Trzeba również inwestować w preparaty ochronne.

warter88

Posty: 5

 
Musisz koniecznie uważać na nadużywanie testosteronu, ponieważ nadmierne dawki powodują wzrost estrogenu, a to już problem z trądzikiem, a nawet ryzyko ginekomastii. Musisz koniecznie z kimś doświadczonym skonsultować dawki. Według mnie wielu trenerów personalnych jedzie na sterydach anabolicznych, więc do tych większych bym się „przytulił” po wskazówki.

dew2014

Posty: 17

 
Mi sterydy anaboliczne wyraźnie pomogły w leczeniu stawów. Używałem Metanabolu przez jakiś czas, no i przyznam, że pomógł mocno w regeneracji. Grunt, żeby skonsultować się z lekarzem lub innym doświadczonym specjalistą.

Dr Nemo

Posty: 32

 
Jeżeli pojawiają się skutki uboczne to od razu odstawiasz preparat, regenerujesz się, robisz badania i ewentualnie wracasz. Przy pierwszym cyklu nigdy nie należy łączyć środków, bo musisz trochę przyzwyczaić organizm.

domnik

Posty: 5

 
Od siebie doradzałbym sterydy ludziom dojrzałym. W wieku dojrzewania to raczej niezbyt wskazana perspektywa.

TomekK

Posty: 5