tanie serwery w chmurze

tanie serwery w chmurze

Cześć, szukam hostingu pod bardzo wymagającą stronę, mam ponad 20 tys. wejść dziennie, bardzo duży ruch, a obecne serwery średnio to ogarniają. Z góry dzięki za info!

edward00

Posty: 5

 
Dziwię się, że przy takiej liczbie odwiedzin jeszcze nie zmieniłeś serwerów. Ta oferta rzeczywiście jest korzystna. Ceny bardzo przystępne.

Pendrzeec

Posty: 17

 
Pokaż mi swój serwer a powiem Ci kim jesteś Powyższa oferta rzeczywiście daje Ci stabilizację, bo masz cały czas dostęp do serwerów. Często firmy hostingowe nie dopuszczają klienta do serwerów żeby ukryć ich wady. Tutaj masz pełną transparentność, więc to mówi samo za siebie.

Czarek

Posty: 14

 
Jakoś nie mam przekonania do VPSów, ale mimo wszystko ta cena powinna być dla Ciebie decydującym czynnikiem. Bardzo ważnym jest stały dostęp do serwerów, a tutaj masz go umownie zagwarantowany, więc to duży plus tej firmy.

namok

Posty: 14

 
Serwery w chmurze są naprawdę niedoceniane. W tej cenie to wręcz super okazja. Samej firmy nie znam bezpośrednio, ale taka oferta kusi.

Krzyś3232

Posty: 16

 
Nie wiem czy korzystałeś kiedyś z serwerów w chmurze. Są wydajniejsze niż wiele „naziemnych” ofert. Tutaj: www.microhost.pl powinieneś znaleźć coś dla siebie w bardzo korzystnej cenie. Polecam szczególnie VPSy

alek000

Posty: 6

 
Coraz ciężej jest znaleźć oferty korzystne cenowo i zarazem dające stabilność serwerów. Wszystko przez to, że na rynku pojawiają się firmy hostingowe oferujące, za przeproszeniem, syf w taniej cenie. Tutaj cena jest rzeczywiście proporcjonalna do jakości usług, więc to duża zaleta.

Dr-House

Posty: 17

 
Jakoś nie ufam serwerom w chmurze. Być może jestem zbyt konserwatywny, ale pozostała oferta jest bardzo korzystna. W tej cenie na rynku nie znajdziesz nic lepszego, a znajdziesz na pewno wiele gorszych propozycji.

Woli007

Posty: 24