prawo jazdy w Wieliczce, polecicie ?

prawo jazdy w Wieliczce, polecicie ?

Jak możecie polecić sprawdzoną naukę jazdy w Krakowie, to z góry dziękuję za pomoc. Chodzi mi o naprawdę renomowaną szkołę.

jkiolek56

Posty: 2

 
Nie taki diabeł straszny, jak go malują. To etap w życiu, który trzeba przejść i już. Zawsze można zdecydować się na dodatkową pomoc, jak jazdy doszkalające w Krakowie. Ja tak zrobiłem i zdałem egzamin za pierwszym razem.

Ticket2Hell

Posty: 15

 
Muszę zdać prawo jazdy w Wieliczce. Raczej się uda, natomiast zrobić z faktem, że panicznie boję się prowadzić samochód? To trauma po przypadku siostry. Prawko muszę mieć, natomiast co dalej?

Jacuś24

Posty: 2

 
Jak szukacie prawo jazdy w Skawinie to ta szkoła jest bardzo okej wilkar.pl. Muszę polecić, bowiem sama ją kończyłam, a z egzaminem nie miałam najmniejszych kłopotów. Poza tym, a co najistotniejsze na drodze czuję się bezpiecznie :)

Elektros

Posty: 4

 
Ja poszukuję jakiejś szkoły jazdy w Krakowie z bogatym doświadczeniem. Zależy mi na pewności, że jeśli coś pójdzie nie tak na egzaminie, to nie z winy braku profesjonalizmu instruktorów ;) Nie wliczając dodatkowych powtórnych egzaminów i tak jest drogo. Trochę po kieszeni pociągnie, niestety :(

Rico

Posty: 11

 
A ja chyba skuszę się na jazdy doszkalające w Krakowie. Mam obawy, że nie poradzę sobie bez większej ilości godzin za kółkiem. W sumie przydadzą mi się nie tylko ze względu na prawko, ale ogólnie na przyszłość też.

czesławek

Posty: 10