Program do wystawiania faktur, znacie ?

Program do wystawiania faktur, znacie ?

Cześć. Jaki program do wystawiania faktur zdecydowanie należałoby wybrać? Proszę o propozycje.

MiSER

Posty: 1

 
Nie zapłaciłem przesadnie sporo za program do faktur, jakiego funkcjonalność przekracza nawet moje wymagania. Bardzo raduje mnie fakt, że oprogramowanie jest nieustannie rozwijane, a w związku z tym zawsze pozostaje aktualne.

johncena67

Posty: 14

 
Miałem twardy orzech do zgryzienia, gdy wybierałem program do księgowości. Trafiłem jednak na sprawdzoną propozycję, którą wyłoniłem na podstawie Waszych rekomendacji :)

Acclaim

Posty: 8

 
Bardzo odpowiada mi wystawianie faktur online, czego gwarancją jest używanie tego programu: https://www.fakturyplus.pl. Sami przekonalibyście się do jego możliwości, ponieważ od teraz mogę wystawiać faktury “w terenie”.

Yuri20

Posty: 9

 
Postanowiłem rozpocząć wystawianie faktur VAT, a w związku z tym nabyłem odpowiedni program, który udało mi się wyłonić dzięki poradom z tego forum dyskusyjnego. Nie zaglądając tutaj nie miałbym zielonego pojęcia, jak rozpocząć swoje poszukiwania.

Kitas

Posty: 5

 
Nie mam żadnej najlepszej propozycji, jeśli chodzi o program do księgowości. W mojej opinii program powinien zostać dobrany na podstawie indywidualnych oczekiwań, a także specyfiki działalności, którą prowadzi konkretny przedsiębiorca. To podstawowa sprawa.

labuh

Posty: 6

 
Rzadko wystawiam faktury vat, ale gdy już to robię to oczekuję, iż uda mi się zrealizować to zadanie w maksymalnie kilka minut. Gwarantuje mi to przede wszystkim profesjonalny program, z którego mam przyjemność korzystać :)))

guster

Posty: 4