szkolenia z branży beauty

szkolenia z branży beauty

Cześć, mam pytanie do osób z branży kosmetycznej. Gdzie się ogłaszacie, aby podnieść potencjał promocji biznesu? Proszę o kontakty.

Posty: 1

 
Organizowałam ostatnio dni otwarte w moim gabinecie fryzjerskim. Skorzystałam z patronatu serwisu beautyconnect.pl. Odzew fajny, jestem zadowolona. Wiele osób przyszło, nawiązałam sporo relacji branżowych. To mój ulubiony portal przeznaczony branży piękna. Nawiązywanie kontaktów naprawdę mocno ułatwione, a to jednak we wstępnym etapie prowadzenia biznesu jest po prostu kluczowe.

johncena67

Posty: 6

 
Na początku wystawiaj darmowe reklamy. Jak sprawdzisz, czy dany serwis już dobrze działa, wtedy przechodź stopniowo na wpisy sponsorowane.

TomekK

Posty: 9

 
Od zawsze dywersyfikuję reklamy salonu kosmetycznego i sprawdzam ich wydajność długoterminową. Im więcej promocji w różnych mediach, tym ogólnie lepiej, chociaż sporo czasu zajmuje monitorowanie kampanii :P Automatyzacja przez portale ogłoszeniowe jest najlepsza.

Oct714

Posty: 26

 
Widoczność w portalach ogłoszeniowych pozwala poprawić efektywność pozycjonowania strony internetowej salonu kosmetycznego. Trzeba dodawać linki do witryny, no i publikować faktycznie unikalne propozycje.

TomekK

Posty: 14

 
Warto ponosić wiarygodność każdego ogłoszenia i nie małpować gotowców od konkurencji. Dobre zdjęcia salonu to też podstawa. Jednak w branży piękna zwraca się uwagę na całokształt funkcjonowania salonu.

andrzejos

Posty: 9